konferencje | 10.06.2016

Centrum otwiera drzwi!

autor: www.niemcy-online.pl
Centrum otwiera drzwi!
Jesteście z Wrocławia? Macie ochotę zajrzeć do Wrocławia na dłużej - dobrze się składa, bo otwierają się drzwi. Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta zaprasza na „Dzień otwartych drzwi – Interdyscyplinarne Studia Europejskie”.
Zapraszamy w środę 15 czerwca w CSNE przy ul.Strażniczej 1-3. START o 14:00.

Interdyscyplinarne Studia Europejskie to nowy kierunek studiów II stopnia na Uniwersytecie Wrocławskim, utworzony wspólnie przez WNHiP oraz CSNE (szczegóły znajdziecie w zakładce DYDAKTYKA). Już w najbliższą środę - 15 czerwca w trakcie "Dnia otwartych drzwi" wszyscy kandydaci oraz osoby zainteresowane będą miały możliwość uzyskania szczegółowych informacji prosto ze "źródła" - czyli od prowadzących zajęcia. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, rozwiejemy wątpliwości.Rozpoczynamy o 14:00 oficjalnym powitaniem inicjatorów nowego kierunku - Dyrektora CSNE prof. Krzysztofa Ruchniewicza oraz Prodziekana ds. nauki i współpracy z zagranicą WNHiP prof. Przemysława Wiszewskiego. Poza prezentacją kierunku każdy będzie mógł podejść, zapytać, porozmawiać. Ponadto przygotowaliśmy wydarzenia towarzyszące - oprowadzanie po CSNE, poczęstunek oraz "BiblioLOGICAL room". Zwieńczeniem będzie wieczór autorski z Joanną i Janem Kulmami, na który zapraszamy na godz. 17:00.

Szczegółowy PROGRAM do pobrania TUTAJ

Jednocześnie wszystkich, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście a mają pytania dotyczące kierunku zapraszamy do rozmowy on-line na facebooku. Odpowiedzi na pytania będzie udzielać dr Alicja Sielska.